formula_2022
motogp_2022
035cf333a17e6f229a52286965037f21.jpg
acd86b67d42692d98d95307108cecd13.jpg
4da112685edb4dc5ea4211686d512676
formula_2022
motogp_2022
035cf333a17e6f229a52286965037f21.jpg
acd86b67d42692d98d95307108cecd13.jpg
4da112685edb4dc5ea4211686d512676

MOTO GP

MOTO GP

FORMULA 1

FORMULA ONE

ΠΑΡΟΧΕΣ

Video spot

Who's Online

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 93 επισκέπτες και κανένα μέλος

Ο Καιρός στις Σέρρες

Monday, 04 Ιούλιος 2022

Europa League: Για τις πρώτες νίκες ΠΑΟΚ και Αστέρας Τρίπολης

Νοε 05, 2015
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Οι αγώνες του ΠΑΟΚ με την Κράσνονταρ στη Ρωσία και του Αστέρα με τον ΑΠΟΕΛ στην Τρίπολη μονοπωλούν το ενδιαφέρον των Ελλήνων φιλάθλων στο αποψινό πρόγραμμα της 4ης ημέρας των ομίλων στο Γιουρόπα Λιγκ.

Στο πλαίσιο του 3ου ομίλου, ο αήττητος αλλά και χωρίς νίκη «Δικέφαλος» θα φιλοξενηθεί στην έδρα της Κράσνονταρ (20:00) και χρειάζεται θετικό αποτέλεσμα για να συνεχίσει να ελπίζει σε πρόκριση στην επόμενη φάση, καθώς αν χάσει πρώτο φαβορί θα γίνει η αντίπαλός του.

Στον άλλο αγώνα, η Μπορούσια Ντόρτμουντ υποδέχεται στη Γερμανία την Γκαμπάλα, είναι το απόλυτο φαβορί και με νίκη σε συνδυασμό με ήττα του ΠΑΟΚ προκρίνεται μαθηματικά.

Στις 22:05 ο Αστέρας θα υποδεχθεί τον ΑΠΟΕΛ στο πλαίσιο του 11ου ομίλου φιλοδοξώντας να σημειώσει την πρώτη φετινή νίκη διοργάνωση, αλλά αυτό μόνο εύκολο δεν θα είναι απέναντι στην πρωταθλήτρια της Κύπρου.

Στο άλλο παιχνίδι του ομίλου η Σπάρτα Πράγας υποδέχεται τη Σάλκε, ενώ από το υπόλοιπο πρόγραμμα ξεχωρίζουν οι συναντήσεις του Άγιαξ με τη Φενέρμπαχτσε, της Ρούμπιν Καζάν με τη Λίβερπουλ και της Τότεναμ με την Άντερλεχτ.

Το πρόγραμμα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σέλτικ-Μόλντε
Άγιαξ-Φενέρμπαχτσε

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ρούμπιν Καζάν-Λίβερπουλ
Σιόν-Μπορντό

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Κράσνονταρ-ΠΑΟΚ
Ντόρτμουντ-Καμπάλα

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Μπριζ-Λέγκια Βαρσοβίας
Νάπολι-Μίντιλαντ

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ντιναμό Μινσκ-Βιγιαρεάλ
Βικτόρια Πλζεν-Ραπίντ Βιένης

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Μαρσέιγ-Μπράγκα
Γκρόνινγκεν-Σλόβαν Λίμπερετς

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Ρόζενμποργκ-Λάτσιο
Σεντ Ετιέν-Ντνίπρο

8ος ΟΜΙΛΟΣ
Μπεσίκτας-Λοκομοτίβ Μόσχας
Σκεντέρμπεου-Σπόρτινγκ Λισσαβόνας

9ος ΟΜΙΛΟΣ
Μπελενένσες-Βασιλεία
Λεχ Πόζναν-Φιορεντίνα

10ος ΟΜΙΛΟΣ
Καραμπάχ-Μονακό
Τότεναμ-Άντερλεχτ

11ος ΟΜΙΛΟΣ
Σπάρτα Πράγας-Σάλκε
Αστέρας Τρίπολης-ΑΠΟΕΛ

12ος ΟΜΙΛΟΣ
Άουγκσμπουργκ-Άλκμααρ
Αθλέτικ Μπιλμπάο-Παρτιζάν Βελιγραδίου